Prefabrik Fabrika

Çizgi İnşaat prefabrik fabrika konusunda yılların verdiği tecrübeyle özellikle İzmir Kemalpaşa organize sanayisinde  ve çevre illerde yaptığı fabrikalar ile size en uygun maliyet ile en hızlı çözümü sunmaktadır.

Özellikle İzmir içerisinde Balçova, Çiğli, Gaziemir, Karşıyaka, Konak, Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıbahçe, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla’da yoğun bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Prefabrik fabrika hızlı ve kolay şekilde monte edilmesinden dolayı tercih edilen yapılardır. Artık fabrikalar beton prefabrik imalatı sonucunda elde edilebiliyor. İnşaat sektöründe ; üretim maliyetlerini ve işçilik sürelerini azaltmanın alternatif yollarından biri olarak , prefabrik yapılar inşaa etmek düşüncesi yaygınlaşmaya başlamıştır. Prefabrik yapılar her isteğe cevap verebilecek niteliktedir . Tüm alan ve büyüklüklere göre üretilebilir . Ağır yük taşımak, büyük yükler altında geniş açıklıkları geçmek , yangına ve depreme dirençli yapılar imal etmek , pratiklik ve ekonomiklik için prefabrikasyon uygun bir çözümdür . Fabrikada , şantiye ortamına göre , daha iyi çalışma şartlarında üretim yapıldığından istenilen kalitede ürün elde edilebilmektedir . Fabrikada yapılan prefabrik betonarme yapı elemanlarının üretiminde beton dayanımı için son derece önemli olan kür koşulları en iyi şekilde sağlanır.

Prefabril fabrika üretiminde üretilen yapı elemanları ürünleri daha uzun ömürlü olmaktadır. Prefabrikasyonda standartlaşmış boyutlarda, hata toleransları çok küçük ve düzgün yüzeyli elemanlar kullanıldığından yapı kalitesi daha yüksek olmaktadır.  Prefabrik yapılar diğer yapılara göre çok daha pratik olup çevreyi kirletmeden ve etrafa rahatsızlık vermeden çok daha kısa sürede teslim edilebilir . Prefabrik yapı tekniği ile her türlü katlı konut , ticaret ve sanayi yapıları , fabrika yapıları , depolar , antrepolar , siteler , eğitim ve spor tesisleri , katlı otoparklar , hipermarketler , ticaret merkezleri , elektirik dağıtım hatları yapılabilmektedir . Kitle halinde yapı üretimine olanak sağlanabilir . İlerleyen süreçlerdeki olası hacimsel büyüme hedefleriniz göz önüne alındığında prefabrik olarak inşa edilen mevcut yapı klasik sisteme göre çok daha ekonomik , pratik ve hızlı bir şekilde büyütülebilir . Prefabrik bina istenilmesi durumunda sökülerek farklı bir yere zayiat vermeden taşınabilir.

DETAYLI BİLGİ VE FİYATLAR İÇİN LÜTFEN İLETİŞİM FORMUNU DOLDURUNUZ

Ad Soyad(gerekli)

Telefon(gerekli)

E-posta

Şehir

Mesaj