Prefabrik Fabrika İmalatı

Çizgi İnşaat prefabrik fabrika imalatı konusunda titiz çalışmalar yapan bir şirkettir.  İzmir, manisa, aydın, balıkesir başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına fabrikalar kuruyoruz. Prefabrike fabrika, prefabrike iş sahaları, prefabrike kapalı sahalar, prefabrike çelik yapılar, prefabrike inşaat yapıları, prefabrike şantiyeler ve daha birçok yapıyı imal eden Çizgi İnşaat firması, büyük çapta projelere imza atmaktadır.

İhtiyacınız olan tek şey, bizimle iletişime geçmek ve isteklerinizi bize aksetmenizdir. İletişim saymızdaki telefon numaralarını kullanabileceğiniz gibi iletişim formunu doldurarakta bizlerle irtibat kurabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti en hızlı zamanda vereceğimizden kuşkunuz olmasın.

Prefabrik fabrika binaları 30 metre genişliğe kadar üretilebilmektedir. Genişliği 10 metreden başlayan prefabrik fabrika maliyeti genişliğin artmasına paralel olarak yükselmektedir. Prefabrik fabrika fiyatları belirlenirken uzunluk ve yükseklik ölçüleri de etkili olmaktadır. Nitekim 4 ile 6 metre arasında değişen yüksekliklerde yapılabilen prefabrik fabrika binaları, uzunluk olarak 50 metreye kadar çıkabilmektedir. Bu ölçülerdeki farklılıklar hem prefabrik fabrika maliyeti hem de prefabrik fabrika binasının kolonsuz ya da iki hollü yapılması tercihini değiştirmektedir.

DETAYLI BİLGİ VE FİYATLAR İÇİN LÜTFEN İLETİŞİM FORMUNU DOLDURUNUZ

Ad Soyad(gerekli)

Telefon(gerekli)

E-posta

Şehir

Mesaj