Prefabrik Fabrika Fiyatları

Çizgi inşaat prefabrik fabrika üretimine izmir ve ilçeleri başta kemalpaşa ve torbalı olmak üzere, çevre iller ve ilçelerinde devam etmektedir. Sizlere hem modern hem de uygun fiyat koşullarında hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Prefabrik fabrika fiyatları belirlenirken uzunluk ve yükseklik ölçüleri de etkili olmaktadır. 4 ile 6 metre arasında değişen yüksekliklerde yapılabilen prefabrik fabrika binaları, uzunluk olarak 50 metreye kadar çıkabilmektedir. Bu ölçülerdeki farklılıklar hem prefabrik fabrika maliyeti hem de prefabrik fabrika binasının kolonsuz ya da iki hollü yapılması tercihini değiştirmektedir.

Bir kaç örnek prefabrik fabrika binalarımızın fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. İletişim sayfamızdaki telefon numaralarından bizlerle iletişime geçebileceğiniz gibi iletişim formunu doldurarakta bizlerin sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Firmamız prefabrik fabrika, prefabrik depo, prefabrik hangar, beton prefabrik, prefabrik okul, prefabrik şantiye binaları, prefabrik yatakhaneler üretimi yapmakta olup ofisi İzmir Kemalpaşa üretim tesisi ise İzmir Torbalı’da bulunmaktadır.

Çizgi inşaat Prefabrik fabrika binaları iç ve dış yüzeyi ile çatı kaplamaları ise boyalı / boyasız natürel trapez galvaniz sac yada sandviz panel yapılabilmektedir. Sandviç panelin tercih edilmesi durumunda EPS / Taşyünü sayesinde yüksek yalıtım değerlerine ulaşan prefabrik fabrika binaları kurulumunda pencere olarak PVC ışık bandı kullanılmaktadır.

Prefabrik fabrikaların m2 fiyatları konusunda bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Sizlere en iyi hizmeti sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

DETAYLI BİLGİ VE FİYATLAR İÇİN LÜTFEN İLETİŞİM FORMUNU DOLDURUNUZ

Ad Soyad(gerekli)

Telefon(gerekli)

E-posta

Şehir

Mesaj